Területi biztonsági koordinátor - Regionális

  • Cég neve

    EcoFamily

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Több mint egy munka, harmónia. Több mint egy csapat, összetartozás. Az EcoFamilynél hisszük, hogy a legnagyobb érték az ember. Hiszünk benne, hogy a legfontosabb minden munkatársunknak olyan környezetet teremteni, ahol jó érzéssel és szívvel dolgozhatunk együtt.

Pest megyei régióban keressük területi biztonsági koordinátor munkatársunkat!

Főbb feladatok

  • Ellenőrzöd a területedhez tartozó üzletekben a biztonsági előírások megvalósulását.
  •  Biztonsági kockázatelemzéseket végzel, feltárt hiányosságok esetén azok megszüntetésére intézkedsz, javaslatokat teszel.
  •  Felelős vagy az alkalmazott biztonsági őr szakmai feladatainak ellátásáért.
  •  Vizsgálod az ellenőrzések szabályszerűségét, hatékonyságát.
  •  Veszteségek okainak feltárásában, felderítésben aktívan részt veszel.
  •  Rendkívüli események során a szükséges intézkedéseket elvégzed, a kialakított vagyonvédelmi szintet fenntartod, folyamatosan javítod.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat.
  •  Megbízhatóság, önállóság, pontosság.
  •  Jó megfigyelőképesség.
  •  Csapatszellem.
  •  Jó kommunikáció és konfliktuskezelési képesség.
  •  Biztonságtudatos szemlélet, globális látásmód.
  •  Felhasználói szintű számítógép ismeret.
  •  B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési hajlandóság.
  •  Budapest és pest megyei lakóhely.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszútávú lehetőséget egy stabil, dinamikusan növekvő cég motivált és jól működő csapatában.
  • Versenyképes jövedelemben és egyéb béren kívüli juttatásokban részesülhetsz.
  • Laptopot, mobiltelefont és céges autót  biztosítunk a munkavégzésedhez.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás