• Cég neve

    Győri Raktárváros Kft

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Régi Veszprémi út 14.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A leendő  munkatárs feladata lesz a Győri Raktárváros közös üzemeltetésű, zöld- és burkolt területeinek, épületeinek, közműveinek gondozása, karbantartása, fenntartása.
  • Kertészeti munkák végzése: fűnyírás, parkfenntartás, a területen lévő növényzet gondozása
  • A munkavégzéshez használt gépek, eszközök karbantartása
  • Burkolt felületek karbantartása: tisztántartás, téli hó- és csúszásmentesítés
  • Épületkarbantartási munkák végzése: kisebb kőműves, festési, fémipari, vízszerelési munkák
  • A víz-, gáz-, villamos mérők és a szennyvízátemelő üzemóra számláló leolvasása

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség, amely az elvégzendő feladatok profiljával egybevág.
  • Dinamikus, fiatalos egyéniség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Önálló, proaktív munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szakközépiskolai  vagy gimnáziumi végzettség
  • A meghatározott munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Győri munkavégzési hely
  • Heti 20 órás (részmunkaidős)
  • Versenyképes jogtisztán bejelentett bér
  • Teljesítmény arányos év végi prémium
  • Cafetéria
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Vidéki lakóhely esetén utazási költségtérítés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.