PPP Private Powder Products Kft. logo

Termelésvezető

  • Cég neve

    PPP Private Powder Products Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Mohácsi út 58.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az egyes termelési területek munkájának szervezése és irányítása.
  • A zökkenőmentes és költséghatékony termelés biztosítása.
  • Munkaidő beosztás tervezés.
  • Termelés adminisztráció (tervek, nyilvántartások, ERP-rendszer).
  • Az adott termelési terület optimális termelési terveinek elkészítése.
  • A minőségirányítási rendszer előírásainak betartása és betartatása.
  • A munkavállalók betanításának és oktatásainak szervezése, az oktatásokban történő részvétel.
  • Aktív és folyamatos együttműködés a társterületek munkatársaival.
  • A termelőgépek megfelelő műszaki állapotának biztosítása, a tervezett és eseti karbantartások meglétének ellenőrzésével.
  • Előírások, utasítások és folyamatok átfogó ismertetése a területéhez tartozó munkatársak részére.
  • Elemzések, statisztikák, kimutatások készítése.
  • Fejlesztési és egyéb projektekben történő részvétel.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Erős kulcsképességek: Kifejezetten magas szintű kommunikációs, konfliktuskezelési, kapcsolatépítési és együttműködési készség.
  • Csapatjátékos, jó motiváló.
  • Megoldásokat kereső személyiség, gyakorlatias munkavégzés, komplex gondolkodásmód.
  • Strukturált munkavégzés, rugalmasság a feladatok megoldása során.
  • Kihívásokat szerető, eredményorientált hozzáállás.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel az élelmiszeripari végzettség, illetve az angol és/vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos juttatási csomag. Bruttó 500.000 Ft és 900.000 Ft/hó közötti alapbér.
  • Cafeteria juttatást (évi nettó 216.000 Ft).
  • Támogatjuk a munkába járásod.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (belső és külső képzések, kiemelt projektekben történő részvétel).
  • Biztonságot és stabilitást: fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig!
  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget.
  • Munkahelyi kávét, teát.
  • Csapatépítő programokat.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A PPP Private Powder Products Kft. egy rendkívül dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 90 fős magyar vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek gyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk. Tele vagyunk célokkal, tervekkel, hogy ügyfeleink elégedettségét még tovább növeljük és a lehető legmagasabb minőségben szolgáljuk ki.

Magyar nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével!