Termelésvezető

  • Cég neve

    MOSONPACK Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

A Mosonpack Kft. a Dunapapack csoport tagja, több évtizede Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója, az alábbi munkakörbe keres munkatársat mosonmagyaróvári telephelyére:

Főbb feladatok, munkák

  • A Dunapack csoport mosonmagyaróvári telephelyén az üzem és a logisztika irányítása, a munka megszervezése az erőforrások legjobb kihasználásával - 30 fő irányítása
  • A biztonsági előírások nyomon követése, az alkalmazottak folyamatos oktatása, a képzések tervezése, szervezése és végrehajtása
  • Minőségügyi reklamációk kivizsgálása, korrekciós/megelőző intézkedések meghozatala, és a teljesítés ellenőrzése a minőségbiztosítási osztállyal együtt
  • A gyártási hulladék ellenőrzése, a selejt és a hulladék csökkentése
  • A termelési KPI-ok elemzése és fejlesztése, az állásidők csökkentése és a hatékonyság növelése
  • A minőségbiztosítási rendszer által meghatározott eljárások végrehajtása és alkalmazása az integrált irányítási rendszerrel (ISO 9001, ISO 14001) összhangban
  • Jelentések készítése, a termelési terveknek való megfelelés és azok folyamatos ellenőrzése
  • Költségtervezés előkészítése és folyamatos költségkontroll
  • A folyamatos fejlesztés és Lean szemlélet alkalmazása/képviselete, részvétel a különböző fejlesztési, beruházási projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, preferáltan gépészmérnök vagy könnyűipari mérnök szakon, esetleg logisztika vagy más releváns karon
  • Releváns ipari tapasztalat egy modern, multinacionális termelő vállalatnál menedzseri/vezető pozícióban
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Számítógépes ismeretek, MS Office
  • Tapasztalat a termelés/logisztika modern eszközeinek (Lean, Six Sigma, TPM, Kaizen) használatában
  • Változásmenedzsment és projekt menedzsment tapasztalat
  • Jó vezetői, szervezési képességek, jó döntéshozatali és kommunikációs készség
  • Motivációs képesség, gyakorlatias hozzáállás, analitikus készség, stressztűrés

Amit kínálunk

A munkavégzéshez minden szükséges eszközt biztosítunk, az alapbéren felül cafeteriát, bejárástámogatást fizetünk, mindezt egy jó csapatban, egy stabil, multinacionális, de mégis családias vállalatnál.