Termelésvezető

  • Cég neve

    ILCON Várpalota Kft.

  • Munkavégzés helye

    8100 Várpalota

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

~80 fős gyártás irányítása, utódlás.
Elektromechanikai összeszerelés,forgácsolás, elektronika. Közvetlenül az ügyvezetővel dolgozik együtt.
A cégnél 1 szakos műszakrend van, alacsony fluktuáció és stabil üzleti háttér.

Elvárások

Termelésvezetői tapasztalat, jó emberismeret, műszaki véna, számonkérhetőség, logikus gondolkodás, gyakorlatiasság. Idegen nyelv nem szükéges.

Előnyt jelent

Várpalota közeli lakóhely.

Amit kínálunk

Változatos folyamatosan frissülő saját márkás orvostechnikai termékpaletta. Modern irodai környezet, nemzetközi projektek, dinamikus üzlet. Teljesen horizontális szervezet, összeszokott csapat, Német befektetői háttér.

Céginformáció

Az Ilcon Várpalotán több mint 20 éve fejleszti, gyártja és világszerte forgalmazza orvostechnikai eszköz gyártóknak komplett megoldásait ágyakhoz, lifterekhez.  Cégünk a Brémai székhelyű NWI csoport tagja, világszerte 2500 kollegával