Termelésvezető-helyettes

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6900 Makó, Csongrád

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Csatlakozz partnercégünkhöz, ahol az innováció és a kiváló csomagolási megoldások találkoznak. A csomagolóipar vezető szereplőjeként büszkék arra, hogy megoldásaik nem csak megfelelnek, hanem meg is haladják ügyfeleik elvárásait. Dinamikus csapatukba keresünk termelésvezető-helyettes munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési vezető vezetésével felelős az osztály általános munkájának irányításáért, az osztályon dolgozó munkatársak szervezéséért és felügyeletéért, hogy az osztály felelősségi körébe tartozó munkafeladatokat maradéktalanul teljesítsék
  • Végrehajtja az osztály munkaköri felelősségi és munkaügyi rendszerét, szoros kapcsolatot tart az értékesítési, tervezési, pénzügyi, minőségi és egyéb osztályokkal, és erősíti az együttműködést és az érintett osztályokkal
  • Felelős az éves, negyedéves és havi termelési műveletek, a berendezések karbantartása, valamint a biztonsági és környezetvédelmi tervek elkészítésének megszervezéséért
  • A termelés statisztikai elemzésének időben történő elvégzése, a termeléssel kapcsolatos rendszeres havi megbeszélések megszervezése, valamint az időben történő végrehajtás, ellenőrzés és értékelés megszervezése
  • A termelési ütemtervek koordinálása és a megrendelések minőségi és mennyiségi teljesítése
  • Együttműködés a mérnöki osztállyal a műszaki irányítási szabványokban, a gyártási folyamatokban és az új termékek kísérleti sémáinak érvényesítésében való részvétel érdekében, valamint a kísérleti gyártás időben történő megszervezése és megszervezése a vállalat termékeinek piaci versenyképességének folyamatos javítása érdekében
  • Felelős a termelőberendezések megelőző ellenőrzéséért és a berendezések karbantartásának ésszerű ütemezéséért
  • A termelési műveletek ésszerű ütemezése a villamosenergia-felhasználás kiegyensúlyozása, az energia megtakarítása, a termék előállítási költségeinek megtakarítása és a termelési költségek csökkentése érdekében
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapdiploma vagy annál magasabb végzettség
  • Gyártóipari és gyártásirányítási tapasztalat
  • Több mint kétéves munkatapasztalat
  • Az élelmiszercsomagolás biztonsági követelményeinek megértése
  • Múltbéli részvétel a minőségügyi és élelmiszerbiztonsági rendszer auditálásában
  • Erős felelősségtudat, gondosság és szorgalom
  • Erős szervezési, irányítási és kommunikációs készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari mérnöki képesítés
  • Élelmiszer- vagy élelmiszercsomagolás területén szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!