Termelésvezető (GMP)

  • Cég neve

    Primavet Produkt Kft.

  • Munkavégzés helye

    1108 Budapest, Gumigyár utca 5-7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • állatgyógyászati készítmények gyártásainak tervezésében való aktív részvétel;
  • gyártások felügyelete (személyes közreműködés);
  • a gyártásokhoz szükséges GMP dokumentáció elvégzése;
  • címkék kiadása, nyilvántartása;
  • gyártó munkatársak irányítása;
  • laborral való kapcsolattartás;
  • kutatás/fejlesztésben való részvétel;
  • gyártó területen a vonatkozó GMP, munkavédelmi, biztonságtechnikai és környezetvédelmi előírások betartatása;
  • aktív részvétel inspekciós/ audit felkészülésben, kísérleti gyártásokban, folyamat validálásban

Elvárások

  • állatorvosi / gyógyszerész / vegyész / vegyészmérnök / biomérnök diploma;
  • angol nyelvből legalább B2 szintű nyelvvizsga;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • rugalmasság, önállóság;
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy több mint 25 éves vállalat csoport alkalmazásában;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • jó munkakörülmények;
  • változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, amely büszkén tekint vissza 25 éves múltra az állatgyógyászat piacán, egy dinamikusan bővülő és innovatív cégcsoport része. Magas színvonalú szolgáltatásainkkal és minőségi termékeinkkel kiemelkedünk a piacon. A jövőre nézve ambiciózus terveink vannak, ennek eléréséhez keressük új kollégánkat, Termelésvezető munkaköre. Ha szereted a kihívásokat, a precíz munkavégzést és a csapatmunkát, akkor szeretettel várunk Téged csapatunkba.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!