Termeléstervező

  • Cég neve

    Haldex Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szentlőrinckáta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Heti gyártási terv összeállítása a vevői megrendelések alapján
  • Erőforrásigények meghatározása, biztosítása (S&OP megbeszélés)
  • lgényváltozások lekövetése, tervmódosítások végrehajtása
  • Napi gyártási terv elkészítése, felkövetése, eltérések okainak tisztázása
  • Gyártási rendelések ütemezése, költségelszámolása
  • A gyártási dokumentumok ellenőrzése, korrigálása
  • LDMS megbeszélés vezetése, felmerülő problémák kezelése, visszacsatolása, eszkalálása
  • A vevői rendelések visszaigazolásának támogatása
  • Az Axapta termeléshez kapcsolódó paramétereinek felülvizsgálata, aktualizálása
  • A pénzügyi zárásban való aktív részvétel
  • Az üzleti célok (költség, határidó) támogatása
  • Adatok gyújtése, elemzése és jelentések készítése
  • Támogatás a készleteltérés lehetséges okainak feltárásában
  • Részvétel a műszakiváltozások bevezetésébe, új termékek indításában
  • Támogatás a minóségÜgyi reklamációs folyamat logisztikai vonatkozásában .   Részvétel az újonnan érkező oktatásában
  • A minőségirányítási rendszer támogatása
  • A Haldex Way tevékenység támogatása
  • Minden más, a vezetó által meghatározott feladat
  • A környezet, emberi egészség vagy élet veszélye esetén a termelés leállítása

Elvárások

  • Műszaki, legalább középfokú végzettség
  • Min. 3 év szakirányú gyakorlat
  • Axapta ismeret
  • Angol nyelvtudás

Téged keresünk, ha:

  • szakmai ismereteiddel szeretnél hozzájárulni a biztonsági kategóriába tartozó termékek előállításához
  • szeretnél többet megtudni egy több, mint 100 éves multinacionális, autóipari vállalat működéséről és folyamatairól
  • szeretnél egy globális szervezetben dolgozni

Amit kínálunk

  • Támogató, segítőkész csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárási költségtérítés
  • Negyedéves bónusz
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége

EGY FIATAL, GYAKORLATIAS, MINŐSÉGI CSAPATTAL DOLGOZHAT EGYÜTT, AHOL FEJLESZTHETI SZAKMAI KÉSZSÉGEIT ÉS MEGISMERHETI AZ AUTÓIPARI VÁLLALAT FOLYAMATÁT.

Erősségeink: a csapatmunka, a szórakoztató és kellemes munkakörnyezet és a svéd vállalati kultúra.

Céginformáció

Cégünk, a Haldex Hungary Kft. a német SAF-Holland csoport tagjaként haszongépjárművek fék- és felfüggesztési rendszereihez fejleszt, gyárt és forgalmaz termékeket. Ügyfeleink jellemzően nehéz tehergépkocsik, buszok és pótkocsik gyártói, és erős globális jelenléttel rendelkezünk, értékesítési irodákkal, K+F és gyártási helyszínekkel a világ minden táján.

Magyarországon, a Szentlőrinckátái gyártóüzemünkbe keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Termeléstervező