Termeléstervezési adminisztrátor

  • Cég neve

    LAVET Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A tablettagyártással és csomagolással kapcsolatos termelési és egyéb dokumentációk érvényes előírásoknak és a GMP előírásoknak megfelelő előkészítése és vezetése;
  • Termeléstervezéshez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek végzése;
  • Gyártáshoz szükséges- és gyártáshoz kapcsolódó egyéb anyagok rendelkezésre állásának biztosítása, dokumentálása;
  • Gyártástechnológiai adatok rögzítése, adatok helyességének ellenőrzése, adatszolgáltatás és azok hitelességének biztosítása;
  • Tablettagyártó üzem dolgozói munkavégzéséhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek végzése;

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • MS Office programok magabiztos kezelése
  • Nyitott új ismeretek megszerzésére, folyamatos fejlődésre
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Segítőkész, rugalmas, nyitott hozzáállásával elősegíti a napi kihívások megoldását

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari vagy kapcsolódó társterületen szerzett releváns szakirányú végzettség
  • Gyógyszeripari, GMP területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos munkafeladatok
  • Barátságos, családias, inspiráló munkakörnyezet
  • Közösségi élmények
  • Cafeteria, csoportos egészségbiztosítás, utazási költségtérítés (autós közlekedés esetében 30,-Ft/km jogszabályi keretek között; bérletek árát 100%-ban térítjük)
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan fejlődő és növekvő cég nyújtotta korszerű munkakörülmények

Céginformáció

A LAVET Gyógyszeripari Kft. a hazai és európai állatgyógyászati piac meghatározó szereplője. A társaság székhelye, K+F műhelye és gyártóüzeme a pest-megyei Kistarcsán található, ahol a saját tulajdonban álló korszerű épületkomplexum mintegy 8.500 nm alapterületen biztosít magas színvonalú körülményeket a működéshez. A LAVET Kft. a kimagasló szakmai színvonalú tudományos és üzleti tevékenysége mellett a felelős magatartás elkötelezett híve, mely filozófia a jövőben is meghatározó piaci pozíció biztosítéka.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!