Termeléstámogató technikus - mechanikus karbantartás

  • Cég neve

    SK Battery Manufacturing Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Termeléstámogató technikus – mechanikus karbantartás

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • műszakpótlék,
  • cafetéria - SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • céges buszjárat,
  • családi támogatások,
  • törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlék,
  • légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

  • termelő gépsorok mechanikus karbantartása, napi hibaelhárítás,
  • elektromos és pneumatikus kapcsolási rajzok alapján javítás / hibakeresés a gépekben,
  • megelőző/tervezett karbantartások elvégzése,
  • a műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése,
  • az elvégzett karbantartási munkák dokumentálása,
  • alkatrészraktár kezelése.

Téged keresünk, ha:

  • mechanikus szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van tapasztalatod termelő gépek villamos vagy mechanikus karbantartásában,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak,
  • vállalsz több műszakos munkarendet.

Előnynek tekintjük, ha:

  • jártas vagy a PLC és pneumatika területén,
  • dolgoztál már tiszta téri környezetben.

Egyéb információ:

Vállalatunk jelenleg több területre is keres termeléstámogató technikusokat villamos és mechanikus karbantartási feladatokra. Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot. Az egyes termelési területekről bővebb információt az interjú keretében szerezhetsz. Az interjú során lesz lehetőségünk megtalálni a Hozzád és tapasztalataidhoz leginkább passzoló területet.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Gépszerelő