Termeléstámogató mérnök (célgépberuházás támogató mérnök)

  • Cég neve

    OBO Bettermann Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • részvétel a termelés optimalizálási és automatizálási projektjeiben,
  • gép -, célgépberuházások támogatása, követelményjegyzékek összeállítása
  • javaslatok kidolgozása a gyártás- és folyamatoptimalizálást célzó módszerek (Lean, Kaizen, 5S, 6 Sigma stb.) lehetőség szerinti alkalmazására,
  • esetlegesen projektvezetői feladatok ellátása, előrehaladási jelentések készítése, a közvetlen felettessel való együttműködésnek megfelelően,
  • közreműködés a gépáttelepítések tervezésében és lebonyolításában, a munkahelyek optimalizálásában és az üzemcsarnokok helykihasználásának javításában, csarnoklayoutok, gépelrendezések folyamatos frissen tartása
  • támogatás a munkavédelmi, karbantartási és egyéb munkautasításokat tartalmazó dokumentációk elkészítésében.

Elvárások

  • gépész- (gép-, célgéptervezési szakirányú), mechatronikai vagy villamosmérnöki végzettség,
  • termelésben szerzett gyakorlat (több éves tapasztalattal rendelkezők és rövidebb szakmai gyakorlatot teljesítő pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk),
  • német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • 2D/3D CAD tervező szoftverek ismerete, pl. AutoCAD, SolidWorks
  • rugalmasság, csapatszellem, elkötelezettség és vállalati gondolkodás,
  • kiváló szervezési-, problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll,
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában),
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről,
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek,
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára,
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az OBO BETTERMANN egy több mint 110 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.
A magyarországi OBO jelenleg mintegy 1400 főt foglalkoztat, telephelye a Budapesttől délkeleti irányban kb. 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található, és a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártó- és logisztikai központja. Cégünknél a termelési folyamatok három jól elkülönített területre oszthatók: fém- és műanyagipari termékgyártás, valamint az elektronika. A magyarországi gyártóbázis modern gépparkkal, jól felszerelt üzemekkel és izgalmas gyártási technológiákkal várja az új munkatársakat.

Önéletrajzát (nagyságrendi bérigény megjelölésével) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.