Termeléstámogató gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    ME Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

  • Fizetés

    Bruttó 1 610 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• Vasúti tehervagon javító területen a termelés vezetésének támogatása
• Egyeztetés a csoportvezetőkkel
• Vasúti alkatrészek számozásának vezetése
• Vasúti kocsik státuszának frissítése
• GPS aktiválás
• Részvétel adminisztrációs feladatok végrehajtásában, azok változtatásában
• Rezsi anyag menedzselése
• KPI-ok fejlesztése
• Infópontokon KPI-ok vezetése

Elvárások

• Munkanapokon napi 6 óra, főként délelőtti munkavégzés
• Folyamatban lévő – lehetőleg- műszaki tanulmányok
• MS Office programok (kiemelten Excel), Windows magas szintű ismerete
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás

Előnyt jelent

• Vállaltirányitási rendszer ismeret

Amit kínálunk

• Megbízható, stabil hosszútávú munkalehetőség, sikeres együttműködés esetén állásajánlat a tanulmányok befejezését követően
• Szakmai fejlődés támogatása, lehetőség valós helyzetekben jelentős szakmai tapasztalat megszerzésére
• A cégünknél elvégezheted a kötelező egyetemi szakmai gyakorlatodat
• Belső konzulens támogathat téged a diplomamunkád megírásában
• Ünepekkor ajándékkal kedveskedünk
• Munkaruházat biztosítása
• Stabil vállalati háttér

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!