Termelésirányító műszakvezető

  • Cég neve

    METRÓVAS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Hunyadi János út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A 35-40 fős betonacélmegmunkáló üzem fizikai dolgozóinak szabadtéri telepen történő irányítása
  • Napi gyártási feladatok meghatározása és kiadása
  • Műszakbeosztások készítése heti rendszerességgel
  • Üzemzavarok elhárítása saját vagy külső alvállalkozók bevonásával: alkatrészek rendelése, szervizek megszervezése
  • Új eszközök, tartozékok alkatrészek beszerzésének előkészítése, nyomon követése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kétműszakos és esetenkénti hétvégi munkavégzés

Elvárások

  • Gyártásban, karbantartásban, építőiparban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Termelésirányítás területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Családias légkör és rugalmasság
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Műszak pótlék
  • Hétvégi pótlék
  • Próbaidő lejárta után egyéb juttatásokra (munkaruha, vállalati kölcsön, cafeteria, stb.) van lehetőség.
  • Igény esetén hazautazási, illetve albérleti hozzájárulást biztosítunk

Céginformáció

A Metróvas Betonacélfeldolgozó és Kereskedelmi Kft. a magyar betonacélfeldolgozó piac 30 éve sikeresen működő egyik meghatározó szereplője. Társaságunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít a megrendelői számára. Budapest XI. kerületi szabadtéri telephelyünkre keresünk elkötelezett, hosszú távú közös együttműködésben gondolkodó munkatársat.