Termelésirányító

  • Cég neve

    Bábolna Bio Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2943 Bábolna

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A bábolnai üzem termelési feladatainak határidőre történő végrehajtása a termelési program szerint
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • A beosztott munkatársak (kb. 40 fő, fizikai állomány) szakmai felügyelete, munkájuk irányítása, ellenőrzése és értékelése
  • A termelési programnak megfelelő napi gyártási tervek létrehozása, karbantartása a  vállalatirányítási rendszerben  az erőforrások figyelembevételével
  • A társosztályokkal való kapcsolattartás (gyártási tervek készítéséhez, teljesítéséhez szükséges információk egyeztetése)
  • Hatékonyságnövelő projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • Eredményorientált és folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű magyar középvállalat
  • Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel
  • Bér megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások: cafetéria keret, magán egészségbiztosítás, céges telefon előfizetés