Termelési vezető

  • Cég neve

    StarJobs Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A helyi termelési-üzemeltetési feladatok ellátása, a hozzá tartozó munkatársak vezetésével. Menedzsment támogatása, a vállalat teljes projektjének kiszolgálása, hogy a meghatározott üzleti célok megvalósításra kerüljenek;
  • A termeléstámogató rendszer kiépítése, a meghatározott KPI célok megvalósítása;
  • A termelési területet érintő létszám- és működési költségvetés tervezése/ellenőrzése, kollégák képzése, folyamatos fejlesztése;
  • Ügyfél auditok támogatása;
  • Segítségnyújtás a projektmenedzsment csapatnak és az üzemeltetési igazgatónak különböző feladatokban.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnök, automatizálási mérnök, vegyészmérnök, gépészmérnök);
  • Legalább 5 év ipari területen szerzett tapasztalat, lehetőleg az autóiparban;
  • Legalább 3 év vezetői (üzemvezető, csoportvezető, supervisor) tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • Erős projektmenedzsment és problémamegoldó képesség, vezetői készség.

Előnyt jelent

  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Végzettségnek, ipari tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség egy innovatív szakmai környezetben
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Céginformáció

Multinacionális nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk

kollégát, debreceni munkavégzésre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét! Köszönjük!