Termelési vezető

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Békés megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Alumíniumnyomásos öntészettel és fémszerkezet gyártással foglalkozó partnerünk, aki főként autóipari beszállítóként van jelen bajnok csapata építéséhez az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • A termelési tevékenység hatékony irányítása, a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása a vevői igényeknek megfelelően
  • Nagy létszámú csapat vezetése, a beosztottak irányítása, motiválása, értékelése
  • Az üzemeltetési, működési és karbantartási feladatok felügyelete, szervezése
  • Az üzemvezetők bevonásával biztosítja a termelési programok teljesítéséhez szükséges erőforrásokat és feltételeket
  • Felelős munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályzatok elkészítéséért, és az abban foglaltak maradéktalan betartásáért
  • Javaslatot tesz a gépek, technikai eszközök beruházásaira
  • Projektmunka eredményeinek nyomon követése, ellenőrzése
  • Vezetői munkájával gondoskodik a minőségi színvonal folyamatos emeléséről
  • Meghatározza a Társaság minőség- és környezetpolitikáját és minőségi- és környezeti céljait, előirányzatait
  • A termeléstervezés és a Termelés folyamatgazdája: Felelős a hozzá tartozó folyamat irányításáért és a kapcsolódó kimenetelekért

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú anyagmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Minimum 5 év autóipari tapasztalat
  • Magas szintű LEAN ismeretek, gondolkodásmód és gyakorlat
  • Szolid vezetői, termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO TS 16949 és/vagy IATF 16949 szabvány ismerete
  • 8D, APQP, PFMEA, CP, SPC, Pareto ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás aktív kommunikációs szinten
  • Öntödei tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Telefon,Laptop
  • Letelepedési támogatás
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Békés megye

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.