Volta Energy Solutions Hungary Kft. logo

Termelési vegyészmérnök

  • Cég neve

    Volta Energy Solutions Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési technológia fejlesztése és stabilizálása
  • Termelési technológia biztosítása, új berendezések beüzemelése, új termékek tesztelése
  • Folyamat-innováció és termelékenység növelése
  • Növeli a folyamatok működésének hatékonyságát
  • Folyamatok automatizálása, egyszerűsítése
  • Technikai támogatás az ügyfelek számára
  • VOC-reakciójának fejlesztése és megvalósítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség: gyártás technológiai/gépész/vegyészmérnök
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és éves bónuszt
  • Bejárás támogatást
  • 21. századi, nemzetközi környezetet
  • Növekvő cég állandó lehetőségeit és kihívásait

Munkavégzés helye: Tatabánya /Környe Ipari Park

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Volta Energy Solutions Kft. zöldmezős beruházás keretében, 2019-ben nyitotta meg első magyarországi gyáregységét. Vállalatunk rézfólia gyártással foglalkozik, melyet elektromos autók akkumulátorába szerelnek be.

A vállalat folyamatosan fejl
ődik és bővül, ezért  Termelési vegyészmérnök pozícióba, olyan kollégát keresünk, aki önálló munkájával részt vesz a Termelési csapat életében. Hatékonyan valósítja meg a mérnöki folyamatokat, hogy megfeleljen az iparág termelési követelményeinek.