Termelési supervisor (festőüzem)

  • Cég neve

    Lear Corporation

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A  Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak sokszínű csapatai világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Az ülés és elektromos energiakezelő rendszerek területén az autóipar vezető beszállítójaként a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található, világszerte 39 országban, 257 helyen üzemel, ahol összesen közel 169.000 munkavállalót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik. Hazánkban három telephelyen folytat termelést: Győrben és Szolnokon.

Jelenleg szolnoki telephelyünk Festőüzemi csapatába keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • Termelési feladatok szervezése és ellenőrzése
  • Termelési tervek megvalósítása, az adott időszakra kitűzött (napi,      heti, havi) termelési célok teljesítésének biztosítása
  • Termelés hatékonyságának ellenőrzése (produktivitás, FTP, tételváltási idők) fejlesztési tervek készítése, akciók nyomonkövetése, mutatók      folyamatos javítása
  • Munkautasítások, segédletek és előírások betartásának ellenőrzése
  • Termelési eltérések, nem megfelelőségek kivizsgálása a minőségbiztosítási és lean eszközök használatával (5Why, Ishikawa, PDCA)

A munkakör betöltésének szakmai elvárásai:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Termelési környezetben szerzett 2-3 éves munkatapasztalat
  • Felhasználóiszintű számítógépes ismeretek
  • Termelési/minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Problémamegoldó módszerek alkalmazásának ismerete (8D, 5Why, Ishikawa)

Elvárt személyes kritériumok és képességek:

  • Precíz, önálló munkavégzés, együttműködési készség
  • Rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.