Termelési operátor

  • Cég neve

    Humánia HRS Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Fizetés

    Nettó 320e - 360e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Tatabányai partnerünk gyáregységébe keresünk munkavállalókat, ahol több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban, 2001 óta készítik magas színvonalú termékeiket.

Végig segítünk a felvételi folyamatban és később is számíthatsz ránk.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt!

Főbb feladatok, munkák

  • A termelőgépek alapanyagokkal való ellátása, kezelése
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztráció
  • A félkész és kész termékek ellenőrzése, utóműveletek
  • Tiszta, rendezett környezetben a termékek becsomagolása

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • 3 műszakos munkaidő (hétfőtől péntekig napi 8 óra)
  • Nem dohányzó munkahely
  • Munkaköri előírás, hogy műköröm, körömlakk, smink, ékszer a munkavégzés ideje alatt nem megengedett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyártósori munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbér bruttó 385.000 Ft/hó + bónusz+ műszakpótlék+ cafetéria, mely összesen havonta nettó 320.000 - 360.000 Ft utalást jelent.
  • Ingyenes konditerem használat
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkezés a vállalati étteremben
  • Fizetett ebédidő, ingyenes italautomata
  • Céges buszjáratok, tatabányai buszbérlet 100%-os támogatása vagy üzemanyag támogatás 30 Ft/km
  • Bejárási lehetőség céges járattal az alábbi településekről:
    Tatabánya, Oroszlány, Kecskéd, Környe, Vértestolna, Tata, Tardos, Héreg, Tarján, Baj, Vértesszőlős, Hánta, Kisbér, Vérteskethely, Császár, Réde, Bakonyszombathely, Ászár, Bokod, Dad, Kömlőd, Szákszend, Várgesztes, Vértessomló, Komárom, Naszály, Komárno, Csém, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Szomód, Csákvár, Vértesboglár, Újbarok, Szár, Szárliget, Nagyigmánd, Bábolna, Kocs, Mocsa, Almásfüzitő, Mór, Pusztavám

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

A jelentkezem gombra kattintva kérjük küldd el önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk!