Termelési operátor

  • Cég neve

    Humánia HRS Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8060 Mór

  • Fizetés

    Nettó 270e - 290e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • gépkiszolgálás (alapanyagok/félkész termékek be-kipakolása),
  • minőségügyi ellenőrzés elvégzése és adminisztrációs feladatok ellátása ,
  • minimális gépkezelés (betanított formában)

Elvárások

  • minimum általános iskolai végzettséged van
  • precíz, pontos munkavégzés jellemző rád
  • vállalod a 3 -4 műszakos munkavégzést, szabad hétvégével

Előnyt jelent

  • Mór és környéki lakhely
  • Azonnali munkakezdés
  • 8-12 órás műszakrendben való tapasztalat
  • Rutinos, több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi átlagos nettó 270-290.000 Ft-os bérezés
  • 25 év felett adókedvezmény és minden családi kedvezmény igénybevételi lehetősége
  • Szabad hétvégék
  • Magas szintű oktatás, mentor program

Főbb buszjárati irányadó megállóhelyeink (adott város és környéke, pontos infót telefonban tudunk egyeztetni)

  • Várpalota és környéke (Pétfürdő stb)
  • Tatabánya
  • Székesfehérvár
  • Mór és környéke (Bokod, Ácsteszér, Oroszlány stb)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Tapasztalt gyártósori munkatársakat keresünk karosszéria, alváz és motor alkatrészgyártó partnerünkhöz.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és rendelkezel alapfokú végzettséggel, várjuk jelentkezésed!