Termelési operátor

  • Cég neve

    Coloplast Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Te fogod végigkísérni a gyártási folyamatokat
  • Ellenőrzöd a félkész és késztermékeket
  • Alapanyagokkal látod el és kezeled a termelő gépeket
  • Precízen elvégzed a folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatokat

Elvárások

  • Tudod vállalni a 3 műszakos, 5+2-es munkaidő beosztást
  • A munkádat felelősségteljesen és minőségtudatosan végzed

Előnyt jelent

  • Szereztél már tapasztalatot gyártósori munkában
  • Rendelkezel számítástechnikai ismeretekkel
  • Középfokú végzettséged van

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör

Széleskörű juttatások:
  • Havi bónusz
  • Évente nettó 339.000 Ft SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel minket. Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.
A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.
Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen!

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!