Termelési művezető

  • Cég neve

    SáGa Foods Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9600 Sárvár, Soproni utca 15.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártási tervben előírt termékek elvárt minőségben és mennyiségben, időre történő legyártása
  • A beosztottak optimális szervezése, irányítása és fejlesztése
  • Napi munkaszervezési feladatok elvégzése
  • Technológiai és a higiéniai előírások betartása és betartatása
  • Bejárásokon és auditokon való aktív részvétel
  • Aktív közreműködés az új dolgozók betanításában
  • A műszakban dolgozó kollégák folyamatos képzése, fejlesztése és motiválása

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, 44%-os műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • Céges mobiltelefon
  • Bejárás támogatás

Céginformáció

Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik legjobb húsipari cégénél, akkor a sárvári Sága Foods Zrt.-nél a helyed!

A Sága 2020-tól a 100%-ban magyar tulajdonú, Master Good cégcsoport tagja.

Vegyél részt Magyarország legismertebb szárnyas márkáinak gyártásában, készítsd velünk együtt a finom és közkedvelt Füstli, Selyemsonka, Füstlizer, Royal, Vegán termékeket.

Legyél a Master Good tagja, válj részesévé cégcsoportunk sikereinek!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!