Termelési munkatárs

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Partnercégünk a gyártás és termelés területén piacvezető vállalatként keres tapasztalt Operátor munkatársakat! Ha rendelkezel szakmai tapasztalattal a gyártási folyamatokban és szeretnél egy nemzetközi vállalat része lenni, csatlakozz hozzánk most!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatok felügyelete és irányítása,
  • Adminisztráció a napi munkavégzés során,
  • Termelési célok és hatékonysági mutatók elérésének biztosítása,
  • Hibák diagnosztizálása és javítása a termelés során,
  • Kollégák munkájának a segítése, tanítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tapasztalat operátori pozícióban (minimum 3 év),
  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Microsoft Office programok ismerete,
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készségek,
  • Rugalmasság és hajlandóság több műszakos munkavégzésre,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Stabil és fejlődő munkahelyi környezet,
  • Esély a szakmai fejlődésre és előrelépésre,
  • Barátságos és támogató csapat.

Ha úgy érzed, hogy ez az állás neked való, ne habozz, jelentkezz még ma!

Küldd el önéletrajzod az email címre vagy hívd a + 36 20 373 29 69-es telefonszámot!

Csatlakozz Hozzánk és Legyél a Sikerünk Része!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs