Termelési Mérnök

  • Cég neve

    NHK Spring Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártási folyamatok hatékonyságának folyamatos ellenőrzése, kiértékelése, annak fejlesztése vagy fejlesztésére javaslattétel
  • Az adott gyártósor hatékony munkájának, folyamatainak támogatása a mindenkori termelési célok (KPI-ok) elérése érdekében
  • Hatékonysági elemzések készítése (heti és havi riportálás), javító intézkedések kidolgozása
  • A gyártási folyamatok rendszeres fejlesztése, vezető szerep a Kaizen tevékenységben
  • Dokumentáció készítése (TPM, paraméterlapok, munka-, és ellenőrzési utasítások stb.)
  • Részvétel auditokon, és ezek előkészítésében
  • Termékváltozások, új termékek bevezetésében való részvétel (NPI), szerszám fejlesztésekben való részvétel
  • Termelésben dolgozók közvetlen szakmai támogatása, fejlesztése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal (minőségügy, karbantartás)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség előny)
  • Angol nyelvű kommunikáció
  • Solid Edge program ismerete, magabiztos használata, CAD ismeret (2D;3D)
  • Magabiztos, önálló személyiség
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Nyitottság új technológiák megismerésére
  • Tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent

  • Hideg-és meleg alakításban szerzett tapasztalat előny
  • Termelési, fémipari tapasztalat előny
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • béren kívüli juttatások, cafetéria, bónuszok
  • Multinacionális környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Világszínvonalú technológiák elsajátítása
  • Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az NHK Spring Co. Ltd. a világ egyik legnagyobb, autóipari lengéscsillapító rugókat beszállító vállalata. Jelenleg a vállalat Tatán működő gyárába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!