Termelési kontroller

  • Cég neve

    Tranzit-Food Kft.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok előkészítése, kezelése
  • Termelési költségek heti/havi/éves kontrollja
  • Havi és éves pénzügyi zárásokon való aktív részvétel
  • Terv-tény eltéréselemzések készítése, javaslatok megfogalmazása
  • Beruházás gazdaságossági számítások elkészítésében való aktív részvétel
  • Termelési folyamatok pénzügyi szempontból való vizsgálata, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Termék standard költségek meghatározásában való részvétel
  • Főbb termelési naturáliák alakulásának elemzése
  • Munkaidő felhasználás monitorozása
  • Gyáron belül a társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi és számviteli végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó készség, gyors döntési képesség
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, mozgalmas feladatok
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Munkavégzés helye: Nyírbátor

Céginformáció

A Tranzit Csoport elsősorban víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés.

A jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!