PPP Private Powder Products Kft. logo

Termelési kontroller

  • Cég neve

    PPP Private Powder Products Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Mohácsi út

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer kulcsfelhasználó – Progen-Serpa
  • Termeléshez kapcsolódó adatok elemzése
  • Önköltség számítások
  • Terv/tényadatok elemzése
  • Pénzügyi és termelési riportok elkészítése
  • Kontrolling, gyártási és beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Ajánlatkészítési folyamatok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Német vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Termelő/élelmiszergyártó cégnél megszerzett gyakorlat
  • Eredményorientált gondolkodás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatosan, intenzív növekedés
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

A Private Powder Products Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, kifejezetten export piacokra termelő, innovatív élelmiszergyártó cég.
A Pécsen működő gyártóbázison mintegy 90 fő munkatárssal modern, a piaci igényeknek maradéktalanul megfelelő, magas minőségű saját és bérgyártott poralapú élelmiszereket előállítunk elő.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, csatolja önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintás után.