Termelési kontroller

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nyírbátor, Nyírgelse

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Élelmiszeripari területen tevékenykedő partnercégünkhöz keressük az új munkatársat!

Feladatok:

  • Árajánlatok előkészítése, kezelése
  • Termelési költségek heti/havi/éves kontrollja
  • Havi és éves pénzügyi zárásokon való aktív részvétel
  • Terv-tény eltéréselemzések készítése, javaslatok megfogalmazása
  • Beruházás gazdaságossági számítások elkészítésében való aktív részvétel
  • Termelési folyamatok pénzügyi szempontból való vizsgálata, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Termék standard költségek meghatározásában való részvétel
  • Főbb termelési naturáliák alakulásának elemzése
  • Munkaidő felhasználás monitorozása
  • Gyáron belül a társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi és számviteli végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó készség, gyors döntési képesség
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás

A munkavégzés helye:

  • Nyírbátor/Nyírgelse

  • Jelentkezz a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, mozgalmas feladatok

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021