Termelési és minőségbiztosítási ügyintéző, adminisztrátor

  • Cég neve

    "VÉGH-VÁR" Kft.

  • Munkavégzés helye

    6087 Dunavecse

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • készletnyilvántartással kapcsolatos feladatok elvégzése, készletek naprakészen tartása
  • Az ökológia gyártáshoz szükséges folyamatok betartatása, dokumentálása, a tanúsító szervezettel történő kapcsolattartás, tanúsítások lefolytatása
  • minőségbiztosítási rendszer dokumentumainak naprakészen tartása, aktív részvétel az auditokra való felkészülésben és a tanúsítások lefolytatásában (HACCP, IFS)
  • az élelmiszeripari nyomonkövetés előírásainak való megfelelés biztosítása
  • Társvállalkozások mezőgazdasági tevékenységeihez kapcsolódó nyilvántartásainak vezetése, adatszolgáltatás a külsős szaktanácsadónak
  • Egyéb irodai feladatok elvégzése vezető utasítása szerint

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • rendezett, barátságos munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • igény esetén szálláslehetőség

Céginformáció

Munkavégzés helye: 6087, Dunavecse

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!