Termelési csoportvezető

  • Cég neve

    VIVBER KFT.

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A csoportvezetőhöz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítményértékelése
  • Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
  • Vezetője támogatása a terület céljainak elérése érdekében
  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
  • Termékminőség szavatolása, selejt és reklamáció számának minimalizálása
  • Intézkedési tervek készítése, nyomon követése
  • A terület tevékenységéhez kapcsolódó oktatások megtartása, dokumentálása, illetve műszak átadás-átvétel irányítása, ellenőrzése
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, min. érettségi
  • Gyártóvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Ms Office ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó, érdekérvényesítő és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos, proaktív attitűd
  • Komplexitás kezelése

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Ha tudsz, akár azonnal is csatlakozhatsz hozzánk
  • Cégünk nagy múltú, stabil magyar vállalat, mely folyamatosan fejlődik
  • Negyedéves teljesítmény alapú bónusz a versenyképes fizetés mellett
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Hosszú távon számítunk Rád, ezért szerződésedet is határozatlan időre kötjük meg,
  • A technológiai és szolgáltatási diverzitásnak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk 100%-os magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatcsoport tagja, fő tevékenységünk komplex festett és hegesztett fémszerkezetek, kábelkorbácsok és egyedi villamos berendezések gyártása és értékesítése, döntően Nyugat- Európa országaiba.

Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!