Termelési csoportvezető (Tortilla részleg)

  • Cég neve

    SUGO FOOD Kft.

  • Munkavégzés helye

    6500 Baja, Nagy István utca 36.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártási folyamatok irányítása a gyártási terv alapján
  • Ellenőrzi a pontos munkakezdést, a személyi higiéniát (öltözék, hajháló stb.)
  • Elosztja a műszaklétszámot
  • Ellenőrzi a gépek, berendezések állapotát
  • Ellenőrzi a gyártás területén lévő csomagolóanyagok rendezettségét, a visszaadásra előkészített csomagolóanyagok állapotát

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Terhelhető, precíz, rugalmas, proaktív beállítottságú személyiség
  • MS Office magas, felhasználói szintű ismerete
  • Termelővállalatnál szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripari gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárás támogatás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A belga tulajdonosi háttérrel rendelkező SUGO FOOD Kft. élelmiszeripari termékeket állít elő.
A magas minőségi követelmények alapján gyártott termékeinket Európa szerte értékesítjük, piacvezető ügyfeleink számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje önéletrajzát.