Termelési csoportvezető (Marcali)

  • Cég neve

    RWi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Somogy megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

RWi Zrt.
Az RWi Zrt. a B+N Referencia Zrt. leányvállalata, 2018-ban jött létre. Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Az RWi Zrt.-hez, keressük új kollégánkat, amely országos lefedettséggel: Miskolc, Nyíregyháza, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Vác és Velencén üzemeltet higiéniai mosodákat.

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, mely korszerű gépparkkal, környezetkímélő technológiával működik. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak, azaz óránként 1 tonnát vagy óránként 115 db lepedőt. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Feladataid lesznek:

  • 20 fő termelésben dolgozó munkavállaló irányítása, munkájuk felügyelete;
  • Termelési folyamatok nyomon követése, optimális működtetése;
  • Kiszállítások és beérkezések ellenőrzése;
  • Üzemvezető utasításainak és a munkarend előírásainak betartatása;
  • 2 műszakos munkarend (6-14, 14-22)

Amit mi kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál;
  • Szakmai kihívások;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes bérezés.

Amit kérünk:

  • Középiskolai végzettség;
  • Empátia;
  • Terhelhetőség;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Középszintű vezetői jártasság;
  • Termelési koordinátor tapasztalat;
  • Kisebb csoportok irányításában szerzett tapasztalat;
  • Dokumentációkezelési ismeretek;
  • Textilismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka