Termelési csoportvezető

  • Cég neve

    AM Production Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • munkafolyamatok előkészítése, befejezése
  • elkészült termékek ellenőrzése
  • gépkezelők felügyelete
  • termékek előírások és utasítások szerinti megmunkálása, csomagolása
  • munkavégzési terület tisztántartása
  • munkavégzésével kapcsolatban felmerült adminisztráció elvégzése; beszámolás a felsőbb vezetőknek
  • az előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása
  • a termelési egységben dolgozók tevékenységének összehangolása, felügyelete, irányításuk a munkabeosztásuk szerint
  • a gyártás előfeltételeinek és a gépek állapotának ellenőrzése és biztosítása
  • az általa felügyelt részegységben a biztonságos munkavégzés feltételei megvalósulásának ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Több mint tíz fős dolgozói csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Mérőműszerek magabiztos használata
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készségek
  • Feladat- és eredményorientált gondolkodásmód
  • Alapvető folyamatfejlesztési ismeretek
  • Logisztikai folyamatok ismerete előny

Előnyt jelent

  • Technikusi vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • A betanulási idő alatt mentori támogatás
  • Távolsági bérlet (86%) vagy saját autóval való bejárás támogatása (18 Ft/km)
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.