Termelési adminisztrátor

  • Cég neve

    Pek-Snack Kft.

  • Munkavégzés helye

    7275 Igal

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési adatok rendszerezése, excelben történő gyűjtése, nyilvántartása
  • Termelési készletkönyvelés SAP-ben, hibák javítása
  • Statisztikai adatok készítése excelben
  • Elő és utókalkuláció készítése
  • Üzemi önköltség adatok kezelése
  • Receptúrák SAP rendszerbe történő felvitele, aktualizálása (eseti feladat)
  • Üzemi önköltség normák adatainak felügyelete, aktualizálása (eseti feladat)
  • Havi leltár készítése és lebonyolítása
  • Trendelemzések készítése
  • Telefonos ügyfélszolgálat kezelése
  • Egyéb, a szervezethez kötődő adminisztrációs tevékenység ellátása
  • Munkavállalókkal és a társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Precíz, pontos és megbízható munkavégzés
  • Magabiztos informatikai ismeret, főként excel, word
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Megfelelő kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Csapatjátékos attitűd, együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Folyamatos, hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Támogató környezet, csapatszellem
  • Segítségnyújtás a betanulási időszak alatt
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • A munkavégzéshez céges buszjárat is biztosított Kaposvár-Magyaratád-Ráksi-Igal útvonalon

Munkavégzés helye:
Pek-Snack Kft. – 7275 Igal, Szántódi út 0175

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

 Pek-Snack Kft. egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.
A vállalat 1999-ben kezdte meg működését Horvátországban, 2021-től pedig Szlovákiában és Bosznia-Hercegovinában is jelentős terjeszkedésbe kezdett.
A Pek-Snack Kft. központja a Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat, és az export piacainkat, több mint 300 munkatársunk támogatásával.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.