MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Termelés ütemező

    MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Almásfüzitő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni?  Közép-Kelet-Európa 2. legnagyobb kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. kollégát keres az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:

A felelősségi körbe tartozó rendelések kezelése, az időre történő rendelés-visszaigazolás biztosítása, a rendelésekkel felmerülő feladatok megoldása. A mindenkori ellátási szabályoknak megfelelően, a termékek gyártási, kiszerelési ütemének kialakítása, nyomon követése.

Fő felelősségek és feladatok:

  • A vevői ellátási szabályoknak megfelelően összeállítja az optimális gyártási és/vagy kiszerelési programot, figyelembe véve az üzemrészek technológiai sajátosságait, erőforrás rendelkezésre állását.
  • A rendelkezésre álló alapanyagok és csomagolóanyagok készleteinek vizsgálata az ütemezés előtt.
  • Készletoptimalizációs javaslatokat tesz.
  • A rendelések időre történő szállításának az ellenőrzése. Az esetleges késések esetén az ügyfélmenedzsment tájékoztatása a késésről és a várható szállításról.
  • Irányítja vagy közreműködik hatékonyságfejlesztési és benchmark projektekben, és egyéb szakértői anyagok elkészítésében.
  • Minden egyéb munkakörével összefüggő adminisztrációs tevékenység, illetve ad-hoc jellegű feladat, amellyel vezetője megbízza.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú, műszaki/gazdasági szakirányú végzettség.
  • 5 év szakmai tapasztalat.
  • MS Office és SAP ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Magas szintű elemző képesség, koncepcionális gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, változás- és projektmenedzsment tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria,
  • éves bónusz,
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek,
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként,
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása,
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést,
  • Wellbeing juttatások az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,
  • Laptop és telefon – korlátlan telefoncsomaggal, magánhasználatra is

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Gyártás, Termelés
  • Termeléstervező/Gyártástervező