Termelés tervező

  • Cég neve

    FERROBETON Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros, Papírgyári út 18.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Termelési tervező pozíció a Ferrobetonnál arról szól, Te leszel a tánckoreográfus mester jobb keze, akinek a szakmai útmutatása alapján  a teljes termelési folyamatot, mint táncrendet koordinálod. A Te közreműködéseddel készül az ütemtervek optimalizálása, az erőforrások kezelése és az innovatív megoldások keresése. Így a munkád eredménye azonnal látható, terveid alapján szerveződik a termelés, és a kemény munkád közvetlenül hozzájárul a cég sikeréhez. Ez egy olyan szerep, ahol valóban kézzelfogható hatást gyakorolhatsz, és büszke lehetsz arra, amit elérsz.

  • Termelési terv elkészítése a termelési kapacitás, a vevői megrendelések, valamint az optimális készletgazdálkodás figyelembevételével
  • Gyártás ütemezés költséghatékony optimalizálása a termelési erőforrások és kiszállítási határidők figyelembevételével
  • Gyártáshoz szükséges erőforrások és direkt anyagszükséglet meghatározása, szinten tartása
  • Szükséges készáru készletszint meghatározása
  • Részt vesz a gyártmánytervezés előtti egyeztetéseken, javaslatokat ad a gyártandó termékekhez felhasználható sablonok tekintetében,
  • Szükség esetén a költséghatékony és határidőre történő gyártás érdekében egyezteti a gyártmánytervek műszaki tartalmát
  • Megrendelések változásának folyamatos nyomon követése;
  • A rendelkezésre álló gyártókapacitások kihasználtságának időszakos felülvizsgálata;
  • Tervezési és gyártási folyamatok folyamatos elemzése, javaslattétel a  fejlesztésre;
  • Termelési tervtől való eltérés esetén egyeztetés a termelési folyamatokról;
  • Termelés tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 3-5 év gyártástervezési tapasztalat

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Alapanyag raktár készlet tapasztalat
  • Szállítási költség tervezési tapasztalat
  • S&OP ismerete
  • Termelés tervező szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi háttér
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • éves bónusz, munkába járás támogatás
  • szakmai tapasztalattól függően előrejutási lehetőség biztosítása

Céginformáció

A FERROBETON Zrt. az ország egyik legnagyobb beton- és vasbetonelem előre gyártó vállalata, a magyar vasbeton előregyártás meghatározó szereplője. Társaságunk a szerkezet- és gyártmánytervezéstől a gyártáson és szállításon át a komplett szerkezetépítési munkák kivitelezéséig teljes megoldást nyújt a piaci igényeknek megfelelően.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.