Termelés Támogató Csoportvezető

  • Cég neve

    GE Aviation Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház, Lévai utca 33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Odafigyel és jelez a KEM-es problémákkal kapcsolatban, jelzi a csapat felé és eszkalálja, a mielőbbi megoldás érdekében
  • Pozitív és támogató környezetet épít ki, melyben a legfontosabb tényező a biztonság
  • Vezető szerepet vállal az órabéres, termelésben dolgozó kollégák körében a vállalati célok elérése érdekében, szem előtt tartva a minőséget, a költségeket, a termelést, a kiszállítási pontosságot és a megfelelést
  • Ismeri a termelési folyamatokat, eljárásokat és az erőforrás (anyagok és kapacitás) korlátokat
  • Támogatja a termékáramlást, követi az alkatrészeket, odafigyel, hogy ne akadjanak el
  • Napi rendszerességgel Cell Contor Centereket tart, ahol a kezeli az esetlegesen felmerülő napi problémákat azonnali megoldással
  • Digitális gondolkodásmóddal bír, jártas a munka végezéséhez szükséges termelést támogató programok használatában
  • Észreveszi, azonosítja és megoldja a területen felmerülő, kiszállítással kapcsolatos problémákat a csapat segítségével
  • Támogatja a termelésvezetőt a termeléssel, minőséggel, kapacitás tervezéssel, lean fejlesztésekkel kapcsolatos feladatokban
  • A termeléstervezővel együttműködve, a kulcsfontosságú üzleti és vevői igényeket hatékonyan kommunikálja (írásban és szóban) a dolgozók felé; Ösztönzi az újításokat és a kreativitást a csapatmunka során
  • Rendszeresen kommunikál az operátorokkal, visszajelzéseket biztosít részükre, felismeri a teljesítménykülönbségeket, elismeri és díjazza a sikereket és segít megoldani a konfliktusokat, amiket a vezetőjével is megoszt
  • Részt vesz az esetlegesen felmerülő fegyelmi problémákkal kapcsolatos kivizsgálásokban
  • Támogatja és elősegíti a keresztképzéseket, hogy a termelésben dolgozók új készségeket sajátítsanak el és további képzettségeket szerezzenek
  • Részt vesz a munkaidők, szabadságok és az erőforrások megszervezésében a törvényi és munkajogi előírásoknak megfelelően
  • Felettes által meghatározott esetben az alkatrészeken (és vagy területen) történő munkavégzés
  • Betartja a vállalati szabályokat és előírásokat
  • Egyéb a felettes által meghatározott, munkakörhöz kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások

  • Érettségi vagy releváns szakiskolai végzettség
  • Jó interperszonális és vezetői készségek
  • A feladatok megfelelő priorizálása és jó szervezési készség
  • Erős kommunikációs készség, írásban és szóban is
  • Csapatjátékos hozzáállás, megoldás-orientált attitűd

Előnyt jelent

  • Felsőfokú- egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Az angol nyelv írásbeli vagy szóbeli ismere előny
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes alapbér,
  • 30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra
  • 50% éjszakai műszakpótlék teljes műszakra
  • Műszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosítása
  • Cafeteria
  • Telephelyi bónusz
  • Életbiztosítás
  • Emelt összegű távolléti díj: műszakrendet és előző évi túlórák mennyiségét figyelembe véve
  • Céges konditerem használat
  • Gyümölcsnap
  • Kedvezményes étkezés a vállalati étkezőben
  • Ingyenes kávé/tea
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen
  • Részese lehetsz a repülőgép hajtóművek javítási folyamatainak
  • Kihívást jelentő szakmai munka és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Támogató, összetartó csapatok
  • Professzionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszer

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A GE Aerospace a világ vezető gyártója és szervizcége a sugárhajtóművek és turbólégcsavaros hajtóművek, valamint a kereskedelmi, katonai, üzleti és általános repülés számára integrált rendszereket biztosító alkatrészek terén. A GE globális szervizhálózattal rendelkezik, és a GE Aerospace veresegyházi telephelye a közép-kelet-európai régió egyetlen alkatrészjavító létesítménye, amely támogatja a GE nagyjavító üzemeit és a több mint 170 globális ügyfelet kiszolgáló légitársaságokat. Az üzem 20 évvel ezelőtti megalapítása óta rendkívül jelentős fejlődésen ment keresztül, és mára a GE hálózatának egyik vezető kompozit javítóközpontjává vált.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.