Terméktervező/műszaki rajzoló

  • Cég neve

    iNOX Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét, Békéscsabai út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendéglátóipari, élelmiszeripari, labortechnikai berendezések, gépek tervezése Solid Edge szoftverrel
  • 3D-s modellből műszaki rajzok, összeállítási rajzok készítése, változások átvezetése
  • Termékfejlesztésben, új termék bevezetésében való aktív részvétel
  • Lemezalkatrész rajzok készítése, terítékkészítés
  • Látványtervek készítése
  • Egyeztetés a partnerekkel

Elvárások

  • 3D-s CAD szoftver ismeret, tapasztalat - főképp Solid Edge
  • Fémipar, lemeztechnológia területén szerzett tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Önállóság, kreativitás, precíz munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Pályakezdő gépészmérnökök jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • tapasztalattól, szakmai tudástól függő bérezés
  • utazási költségtérítés
  • bónuszok
  • változatos munkavégzés, fiatalos környezet

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal.