Terméktervező mérnök Mosonmagyaróvár

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Mosonmagyaróvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Mosonmagyaróváron termelő autóiapri partnercégünk, terméktervezőt keres csapatába! Amennyiben rendelkezel tapasztalattal, és ezt angolul is eltudod mondani, te vagy a mi emberünk!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•       Műanyag illetve fém alkatrészek, alösszeállítások, összeállítások technológiai helyes tervezése

•       Termék rajz / dokumentációk készítése

•       Széria projektek támogatása

•       Meglévő konstrukciók analizálása és fejlesztése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

•       CATIA V5 vagy Siemens NX tervezőprogramokban szerzett felhasználói szintű tapasztalat.

•       Releváns felsőfokú végzettség

•       2-3 éves autóiparban szerzett szakmai tapasztalat

•       Középszintű magabiztos angol ÉS német nyelvtudás

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

       Szakmai fejlődési lehetőség tapasztalt mentor kollégáktól

•       Hűségprémium

•       Év végi bónusz

•       Albérlettámogatás

•       Cafeteria

•       Homeoffice lehetőség

•       Munkába járási költségtámogatás

•       Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben

•       Felelősség, kihívást jelentő feladatok

•       Fiatal, dinamikus csapat, motiváló légkör