Termékprojekt menedzser

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely, Csongrád

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Készen állsz arra, hogy dinamikus szerepet vállalj Magyarország első számú porcelán termékeit készítő vállalatánál? Partnercégünk több, mint 50 éves szakértelemmel rendelkezik időtálló darabok készítésében: a hagyományos kézműves mesterséget ötvözik a legmodernebb technológiával. Bővülő csapatukba keressük új munkavállalójukat termékprojekt menedzser pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős a termékek életciklusának teljes körű kezeléséért, a tervezéstől a kereskedelmi forgalomba hozatalig, és hozzájárul a termékek sikeréhez a piacon
  • A piac alapos megismerése a termék víziójának és stratégiájának meghatározása érdekében, szoros együttműködésben a különböző területeket átfogó csapatokkal
  • Koordinálni a termékfejlesztés fázisait a határidők, a költségvetés és a minőségi szabványok betartása mellett
  • A termékbevezetés élére áll az értékesítési és marketingcsapatokkal együttműködve
  • A termékstratégia folyamatos finomítása az ügyfelek visszajelzései, a teljesítménymutatók és a piaci trendek alapján
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki vagy azzal egyenértékű diploma
  • Tapasztalat projektmenedzsment és/vagy a műszaki fejlesztés területén
  • Szilárd technikai készségek
  • A projektmenedzsment eszköztárának magabiztos alkalmazása
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Proaktív és pozitív hozzáállás
  • Folyamatos fejlődésre törekvő személyiség
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Étkezési támogatás
  • Ruházati támogatás
  • Azonnali kezdés
  • Eseti home office lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha készen áll arra, hogy nyomot hagyj a porcelángyártás világában, várjuk önéletrajzodat! Vedd ki a részed az időtálló alkotások történetében!