Termékösszeszerelő

  • Cég neve

    JÁTÉKNAP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 13/a.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • fa-, fém alapszerkezetű játszótéri eszközök összeszerelése az előkészített anyagokból műszaki rajzok és tervek alapján
  •  fa-, és műanyag felületek megmunkálása
  • faipari kézi kisgépek használata
  • esetlegesen területen területfelmérés,  játszótéri átadás-, átvétel lebonyolítása, kommunikáció és kapcsolattartás a Megbízókkal, műszaki szakemberekkel

Elvárások

  • faipari kézi kisgépek gyakorlott használata
  • jó kézügyesség
  • műszaki beállítottság
  • csapatszellem
  • önálló, igényes munkavégzés, rendszerben való gondolkodás, kreatív megoldások alkalmazása
  • cégautók (B kategóriás jogosítvánnyal) vezetése, felügyelete

Előnyt jelent

Faipari-, műszaki végzettség,  munkaszervezésben szerzett tapasztalat és több éves gyakorlat határozottan előnyt jelent.

Amit kínálunk

A Játéknap Kft. munkavállalói több éve dolgoznak már együtt, stabil csapatot alkotnak, ilyen munkahelyet kínálunk neked is, ha tényleg akarsz dolgozni. Ebben az esetben biztos lehetsz a piacképes fizetésben, fejlődési lehetőségben!
A munkavégzéshez mindent biztosítunk, akár munkavédelmi eszközökről, akár munkaruhákról, képzésről legyen szó.
Nézd meg honlapunkat és látni fogod, hogy igényes, a munkájára adó társasághoz várunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A játszótér gyártása és telepítése 20 éve a cég alappillére, a honlapunkon látható stílus, anyagfelhasználás a piaci igények szerint változik, új játszótéri termékcsaládok, fejlesztések kialakítását, tervezését teszik szükségessé. Minden gyártási folyamatot a tervezéstől kezdve a JÁTÉKNAP Kft. végez, ide várunk téged is!
Hétfőtől péntekig 7.00- 15.00-ig tartó munkarendben kell dolgozni, a játszóteres szezon alatt (tavasztól-őszig) előfordulnak túlórák.

Jelentkezésedet kérjük,  fényképes önéletrajzod csatolásával küldd el. Köszönjük!