Termékmérnök

  • Cég neve

    Eaton

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Eaton’s mission is to improve the quality of life and the environment through the use of power management technologies and services. We provide sustainable solutions that help our customers effectively manage electrical, hydraulic, and mechanical power – more safely, more efficiently, and more reliably. Eaton’s 2019 revenues were $21.4 billion, and we sell products to customers in more than 175 countries. We have approximately 92,000 employees.

Feladatok:

  • Részvétel az új ipari és autóipari olvadóbiztosítók fejlesztésében és bevezetésében, beleértve a meglévő termékek költségcsökkentésére, alkatrészeinek fejlesztésére
  • Gyártási technológiák és folyamatok megismerése, gyártás támogatása a termék design oldaláról
  • Prototípus termékek legyártásának felügyelete
  • Termékek validálása és vizsgálata: villamos és mechanikai típustesztelések belső és külső tesztlaborokban
  • Rendszeres angol nyelvhasználat
  • A termékmérnöki csapat tagjaként belföldi és külföldi kollégákkal együttműködve megismerni és használni a különböző mérnöki metodikákat, eszközöket
  • Külföldi kiküldetések Európában, évi 1-2 alkalommal
  • Lehetőség villamos tesztek elvégzésére
  • Autóipari eszközök (pl. FMEA, 8D, CP) és a Six Sigma eljárásrendszer megismerése és használata
  • SAP vállalatirányítási rendszer megismerése és napi szintű használata
  • Fejlődési lehetőség multinacionális környezetben, fiatalos és bővülő csapat tagjaként

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (villamos, mechatronikai, gépész vagy ezekkel egyenértékű)
  • Lehetőség CAD modellezés és műszaki rajzok készítésére
  • Tanulási hajlandóság a termék villamos és mechanikai tulajdonságainak elsajátításához
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás és hajlandóság annak továbbfejlesztésére

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.