Termékmenedzser – beszerző

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk az elmúlt 30 évben az ajándékozáshoz kapcsolódó termékek megkerülhetetlen és meghatározó szereplőjévé vált, miközben megtartotta vezető szerepét az üdvözlőlapok piacán is.

Arra hívunk, hogy beszerzésben szerzett tapasztalataidat kamatoztasd a csapat tagjaként

pozícióban!

Téged keresünk, ha;

  • legalább 2 évet dolgoztál már hasonló pozícióban
  • elboldogulsz a MS Office eszközökkel -  MS Word, Excel, Power Point
  • magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt

Amivel támogatjuk a sikeredet és azt, hogy jól érezd magad nálunk:

  • stabil, biztos háttér
  • versenyképes fizetés
  • telefon, laptop
  • home office lehetősége
  • modern, családias munkakörnyezet
  • előre lépési lehetőség

Amiben számítunk Rád:

  • ajándék tárgyak tejleskörű termékmenedzsmentje
  • új gyártók felkutatása, ártágyalások lebonyolítása
  • készletgazdálkodás (erre dedikált kolléga munkájának felügyelete, folyamatok egy kézben tartása)
  • készlet figyelés
  • complex életút figyelés
  • a piaci igények gyors és kreatív lereagálása akár új ötletek megvalításán keresztül
  • non-food szegmensből hozott piaci ismereteid kamatoztatása
  • Távol-Keleti beszállítói kapcsolati rendszered kiaknázása