Termékmenedzser asszisztens

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nádudvar

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor az Alkatrészkereskedelmi Üzletág csapatába keresünk

munkatársat nádudvari Központunkba.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Éves szinten extra juttatásra.
  • Ezen felül béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya és Egészségbiztosítás).
  • Céges mobiltelefonra és laptopra.
  • Hosszútávú munkalehetőségre és szakmai fejlődésre.
  • Céges buszjáratra Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból, vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járási támogatásra.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • A KITE Zrt webáruházának üzemeltetése, termékfeltöltés, termékkarbantartása.
  • A webáruházba beérkező vevői igények rendszerezése; nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a termékek beszerzéséért felelős kollégákkal.
  • Havi riport készítése a megrendelésekről, a webáruház weboldalának üzemeléséről.

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Google Analytics felületét ismered és mélyebb részeit is használod.
  • Legalább két év szakmai tapasztalattal rendelkezel a területen.
  • Önállóan tudsz dolgozni, kezdeményező és megoldás-orientált vagy.
  • Kreativitásod és proaktivitásod mellett nyitott gondolkodásmód jellemzi.
  • Megbízhatóságod és precizitásod a munkádban kiemelkedő.
  • Csapatmunkában is otthonosan mozogsz, és előnyben részesíted a közös cél elérését.

Ha ezen kívül:

  • társalgási szinten beszéled az angol és/vagy német nyelvet,

akkor Te vagy az ideális jelölt a számunkra!

Munkavégzés helye:

Nádudvar