Termékmenedzser - épületgépészet

  • Cég neve

    WAPPtech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Transzformátorgyár utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • termékkörhöz (rozsdamentes termékek, vékony falú öntvény csövek (SML)) kapcsolódó feladatok ellátása, termék életútjának menedzselése;
  • új partnerek felkutatása, ajánlatok/rendelések kezelése;
  • termékbevezetés - termék életútjának nyomon követése;
  • területi értékesítő kollégáink szakmai támogatása;
  • saját termékkör raktárkészletének vállalatirányítási rendszerünk szerinti menedzsmentje;
  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfeleinkkel.

Elvárások

Neked való a munkakör, ha:

  • műszaki és/vagy kereskedelmi végzettséged van;
  • nem okoz gondot angol és/vagy német nyelven az írásbeli és szóbeli kommunikáció;
  • van műszaki érzéked és érdekel az értékesítés;
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal;
  • motivál az önálló munkavégzés, de fontos, hogy mindezt egy támogató csapatban tehesd;
  • google docs, sheets és e-mail használata nem okoz problémát;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal rendelkezel.

Előnyt jelent

  • épületgépész/gépész végzettség;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • szakmai támogatást és fejlődési lehetőséget;
  • megbízható és stabil munkahelyet;
  • jó hangulatú, támogató csapat tagja lehetsz;
  • partnerként kezelnek a munkahelyeden a kollégáid, beleértve a vezetőket is.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A WAPPtech Környezettechnológiai Kft. 100 %-ban magyar tulajdonosi körrel rendelkező vállalkozás. 2016-os megalapítása óta vállalatunk célja, hogy termékeivel és szolgáltatásaival komplett megoldásokat nyújtson a csapadékvízhez, ivóvízhez és szennyvízhez kapcsolódó, megoldásra váró feladatok terén. Csapatunkat több, mint 20 éves környezetvédelmi tapasztalattal rendelkező, agilis kollégák alkotják, akik munkájuk során szakmaiságukkal és megbízhatóságukkal járulnak hozzá vállaltunk sikeréhez.
Barátságos, közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új munkatársunkat „Termékfelelős” munkakörbe.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz, fényképes önéletrajzod megküldése mellett.