Le Belier Magyarország Formaöntöde Zrt. logo

Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    Le Belier Magyarország Formaöntöde Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Ajka

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vevőnek kiszállított termékek megfelelő minőségének garantálása
  • Belső/külső minőség fejlődésének nyomon követése
  • Problémák elemzése, megoldása
  • Intézkedési tervek készítése együttműködve a többi egységgel, ezek bevezetésének követése, jóváhagyása és prezentálása a vezetőség felé
  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Fejlesztési lehetőségek felkutatása
  • Vevői reklamációk kezelése, követése és aktív részvétel a 8D megbeszélésen (nyilvántartás, kommunikálás az érintett egységek felé, válaszadás határidőben)
  • Riportok készítése, eredmények követése​

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Céges képzések
  • Megemelt, tudásszinttel arányosan növekedő bérek
  • Kiemelt Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör

Céginformáció

A Le Bélier francia központú, nemzetközi multinacionális autóipari vállalat, amely Amerikában, Ázsiában és Európában is jelen van. Az alumínium formaöntöde fő profilja a fék-, motor- és futómű alkatrészgyártás, piacvezetők vagyunk a könnyített súlyú fékalkatrészek terén. Megtalálható nálunk az öntészetben alkalmazott technológiák széles skálája, a félautomata soroktól a legmodernebb homokmagos és nyomásos technológiákig. Tevékenységünk a terméktervezéstől a szerszámkészítésen át a megmunkált öntvények gyártásáig terjed.

Munkatársat keresünk Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök munkakörbe.

Szeretne egy olyan nemzetközi cégnél dolgozni, ahol:

  • Baráti és támogató a munkahelyi légkör és hosszú távon számítanak Önre
  • Megbecsült tagja lehet a csapatának, elismerik a tehetségét és a teljesítményét,
  • Szívesen fejlődne a Minőségbiztosítás területén
  • Versenyképes és ösztönző bércsomagot kap
  • Része lehet egy dinamikus nemzetközi csapatnak?

Ha válasza igen és tanulmányait műszaki vagy gazdasági területen végezte, jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik, akkor csatlakozzon Ön is a Le Bélier csapatához!