MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT. logo

Termékfejlesztő mérnök

  • Cég neve

    MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Bottyán János utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Francia középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • megtervezi a gumiabroncs modellt,
  • irányítja a termék beüzemelését ipari környezetben,
  • elemzéseket, összefoglaló jelentéseket készít a franciaországi központi termékfejlesztő csapat számára,
  • biztosítja a beüzemeléshez és sorozatgyártáshoz szükséges műszaki dokumentációt.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kommunikáció szintű angol vagy francia nyelvtudás
  • informatikai ismeretek (MS Office, tervezőprogram, pl.: AutoCAD vagy más),
  • határozottság, önállóság, elemző készség.

Amit kínálunk

  • nemzetközi vállalati kultúra,
  • izgalmas kihívások, környezettudatos fejlesztések,
  • nyelvtanulás, fejlődési és karrierlehetőség,
  • fiatal, dinamikus csapat.

Várjuk jelentkezésed, ha egy piacvezető, nemzetközi nagyvállalat csapatában szeretnéd karriered építeni!

Céginformáció

Nyíregyházi gyárunkban a piaci és vásárlói igényeknek megfelelően a nagy méretű, kimagasló teljesítményű személyabroncsokra koncentrálunk. Évente 2 millió abroncs gördül ki a vevőinkhez, akik között megtaláljuk a Tesla-t, a Porsche-t, a Jaguar Land Rover-t, az AMG Csoportot és a Ferrari-t is.
Vállalatunk kreativitását és innovációs képességét a több, mint 1300 magyarországi munkavállalónk tehetsége és sokszínűsége táplálja. Munkatársainkkal való kapcsolatunkat a bizalomra, a tiszteletre, a párbeszédre építjük. Ezt bizonyítja, az elnyert Üzleti Etikai Díj, valamint a családbarát tanúsítvány is.

A Jelentkezem gombra kattintva küldd el angol nyelvű önéletrajzod.