Termékfejlesztő mérnök

  • Cég neve

    MENTON Jobs Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Széchenyi utca 11.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Sütőipari termék fejlesztésében való részvétel
  • Termékválaszték folyamatos bővítése, elemzése, felülvizsgálata
  • Minőségirányítással kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Ajánlatok bekérése, szakmai kiértékelése
  • Együttműködés a beszállítókkal
  • Piaci trendek nyomon követése, kreatív ötletek megvalósítása

Elvárások

  • Élelmiszeripari végzettség
  • Sütőipari, termékfejlesztési gyakorlat
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Gyakorlatiasságra való hajlandóság
  • Élelmiszeripari szabványok ismerete (IFS, ISO)

Amit kínálunk

  • Nálunk kibontakoztathatod kreativitásod
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Megbízható, stabil munkahelyi környezet
  • Kiszámítható munkarend

Céginformáció

Sütőipari partnerünk számára keresünk termékfejlesztő technológus kollégát élelmiszeripari tapasztalattal