Termékfejlesztő asszisztens

  • Cég neve

    CRYSTAL NAILS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 160.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékfejlesztés támogatása, azzal kapcsolatos tesztelési folyamatok nyomon követése
  • Új fejlesztések, termékek piacra kerülésében való közreműködés
  • Nemzetközi szépségipari trendek és innovációk nyomon követése, javaslatok, ajánlások megfogalmazása
  • Szépségipar (nemzetközi) folyamatos szondázása
  • Stratégiai beszerzésre javaslattétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a döntéshozókkal, kollektívával
  • Projektszintű és ad-hoc feladatok ellátása
  • Kapcsolódó adminisztráció teljeskörű elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettég
  • Szépségipar iránti érdeklődés
  • Erős, kommunikáció szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás,
  • Gyorsaság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség, diplomáciai érzék,
  • Segítőkész, barátságos modor
  • Rendszerszemlélet, gyors tanulási képesség

Amit kínálunk

  • Szuper csapat, támogató felettes
  • Átlagon felüli jövedelem
  • Megbízható háttérrel, hosszú távon számítunk a Munkatársainkra
  • A lojalitás filozófiánk szerint két irányú
  • A lehetőség adott a szakmai fejlődéshez, kiteljesedéshez, az alkotáshoz

Céginformáció

A Crystal Nails – t Nail Innovator – ként tartják számon, mi biztosítjuk minden évszakban az új fejlesztéseket, divatszíneket, technikákat a körmös világ számára.
Csapatunk Tagjai a legjobbakból kerülnek ki, akik mind szakértelmükkel, mind lojalitásukkal átlagon felüliek.
A Crystal Nails „feeling” belengi hétköznapjainkat, mind büszkék vagyunk arra, hogy a töretlen siker részesei lehetünk

A "Jelentkezem" gombra kattintással várjuk magyar és angol nyelvű pályázati anyagát