Termékellenőrzési vezető

  • Cég neve

    Corliv Production Kft.

  • Munkavégzés helye

    8420 Zirc

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • az üzemben előállított késztermékek, félkész termékek és a beérkező alapanyagok ellenőrzését végző munkatársak irányítása, a munka szervezése
  • új termékek, technológiák minőségterveinek, illetve az ezekhez kapcsolódó ellenőrzési és munkautasítások elkészítése, betanítása
  • ellenőrzési feljegyzések teljességének, visszakereshető gyűjtésének biztosítása
  • higiéniai ellenőrzések, monitoring mintavételezések
  • nem-megfelelőségek kivizsgálása, helyesbítő intézkedési javaslatok kidolgozása, együttműködés a termékfejlesztés és a gyártás illetékeseivel
  • HACCP folyamatmenedzsment
  • külső-belső auditokban való részvétel

Elvárások

  • élelmiszeripari technikusi végzettség és legalább 5 év szakmai gyakorlat minőségellenőrzési területen vagy felsőfokú végzettség (élelmiszer mérnök) és minimum 3 év élelmiszeripari vagy laboratóriumi területen szerzett gyakorlat
  • legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • office felhasználói ismeretek, ezen belül kiemelten az Excel használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kompetenciák: proaktivitás, rendszerszemlélet, pontosság, igényesség, vezetői kvalitások
  • előnyt jelent integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete (SAP, IFS vagy más rendszer)

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.