Termékelemző mérnök (Product Engineer)

  • Cég neve

    LEAR CORPORATION HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    Gödöllő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mérnöki adatbázisok készitése, karbantartása;
  • Termékekkel kapcsolatos műszaki adatok továbbítása más osztályok felé;
  • Korbácsrajzok készítése és módosítása;
  • Kapcsolattartás a külföldi tervezőmérnökökkel;
  • Résztvétel új termékek árazásában.

Elvárások

  • Műszaki mérnöki főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezik;
  • Releváns szakmai tapasztalata van: 1-3 év;
  • Magas szinten használja az angol nyelvet szóban és írásban, német nyelvismeret előnyt jelent;
  • Precíz, pontos munkavégzésre képes;
  • Előnyben részesíti a számítógép előtt történő munkavégzést;
  • Alapos számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office);

Előnyt jelent

  • Termelővállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • AutoCad vagy más CAD tapasztalat;
  • Capital XC ismerete;
  • Visual Basic ismerete.

Amit kínálunk

  • Heti két nap otthonról történő munkavégzés lehetősége;
  • Kiemelkedő cafeteria juttatás;
  • Színes vállalati programok;
  • A központi csapat tagjaként lehetőség nyílik a folyamatos fejlődésre, szakmai utazásra, új technológiák megismerésére.

Céginformáció

Driving the future of automotive. We’re Lear For You.

A Lear, az autóipar vezető beszállítója az ülésgyártás és az E-Systems területén; világszerte kiváló járműhasználati élményt nyújtva a vásárlók számára. A 38 országban működő, tehetséges alkalmazottakból álló sokszínű csapatát az innováció, a működési kiválóság és a fenntarthatóság iránti elkötelezettség vezérli. A Lear mottója: Making every drive better™. Ezt a biztonságosabb, intelligensebb és kényelmesebb utazásokhoz szükséges technológia biztosításával éri el. A Michigan állambeli southfield-i székhellyel rendelkező vállalat a világ minden jelentős autógyártóját kiszolgálja. További információk olvashatóak oldalunkon.

Hazánkban a Lear jelenleg Győrben és Szolnokon folytat termelést.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva.